Wytwórnia Okuć Meblowych


Wytwórnia Okuć Meblowych powstała w 1991 roku jako firma rodzinna. Głównym asortymentem w naszej ofercie są okucia do mebli. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji  mechanizmów stosowanych meblach tapicerowanych lecz dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz dobrze wyposażonej własnej narzędziowni jesteśmy elastyczni i z powodzeniem realizujemy zamówienia z poza rynku meblowego. Dynamiczny rozwój i realizowane inwestycje pozwalają nam ciągle zwiększać możliwości technologiczne i produkcyjne. Chcemy budować długotrwałe relacje z naszymi klientami i dokładamy starań abyśmy byli postrzegani jako stabilny oraz solidny partner w biznesie.

30+

lat na rynku

to ogromne doświadczenie w realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń

30 000 m2

PARKU MASZYNOWEGO

to stabilność i gwarancja wypełnienia zobowiązań


Certyfikaty

– System zarządzania jakością ISO 9001:2008

– Certyfikat FSC ® Numer: FSC-C130633

Polityka jakości

Poświęcamy wiele uwagi aby oferowane przez nas produkty miały wysoką jakość. Świadczyć o tym mogą uzyskane certyfikaty oraz wdrożone Systemy Zarządzania Jakością. Dzięki nim możemy skutecznie i efektywnie osiągać stawiane sobie cele jakościowe.

Przede wszystkim jednak, oceną naszych wyrobów jest zadowolenie naszych klientów, które procentuje. Dzięki zdobytemu zaufaniu z ich strony, możemy zwiększać naszą produkcję i poszerzać ofertę, budując trwałe relacje biznesowe.

Ekologia

Funkcjonujemy w obszarze, na którym zlokalizowane są miejsca objęte ochroną w ramach sieci Natura 2000. Brodnica i jej okolice to tereny posiadające wiele walorów przyrodniczych. Dlatego też dokładamy najwyższej staranności aby redukować wpływ prowadzonej przez nas działalności na środowisko naturalne. Czujemy się współodpowiedzialni za jego stan, w związku z tym, istotnym elementem procesu planowania inwestycji a następnie ich realizowania jest aspekt ekologii. Dbamy o to aby materiały używane do produkcji spełniały normy Unii Europejskiej a nowoczesny park maszynowy pozwala nam redukować zapotrzebowania na energię w realizowanych procesach produkcyjnych.